Manager de Program Work And Travel

Angajăm tineri cu inițiativă care vor să se afirme, care sunt pozitivi și cu entuziasm.

Ai fost în Satele Unite ale Americii cu programul Work And Travel? Vrei să transmiți această experienţa și altor studenți? Dacă ai raspuns cu DA, înseamnă că tu eşti candidatul perfect pentru acest Job. Cu noi vei avea posibilitatea să ajuţi participanții în alegerea joburilor și le vei oferi recomandări despre cum să obţină beneficii maxime din călătoria lor în America.

CAEP

Center For American Exchange Programs te va ajuta să capeți experiență în Management, Marketing și Vânzări, Tu trebuie doar să pui în practică sfaturile noastre și să convingi cat mai mulți studenți să participe la programul Work and Travel.

ATENTIE: Aceasta este şansa ta să devii un Manager de Succes.

CERINȚE:

-Experienţă în vânzări constituie un mare avantaj;
-Vârsta până la 30 ani;
-Studii superioare finisate sau în curs de finisare;
-Cunoaşterea limbilor română, engleză;
-Cunoaşterea calculatorului.

RESPONSABILITĂȚI:
-Crearea și dezvoltarea bazei de clienţi;
-Promovarea Programului Work and Travel şi a cursurilor de Limbă Engleză;
-Contactarea şi informarea clienţilor despre următorii paşi la fiecare etapă a programului;
-Oferirea informațiilor cu privire la serviciile companiei;
-Participarea activă la planificarea şi implementarea strategiei de vânzări.

OFERIM:

-Remunerarea este foarte motivantă şi direct proporţională cu rezultatele obținute.
-Bonusurile si alte beneficii care se vor discuta la interviu;
-Colectivul este tânăr şi dinamic, iar periodic organizăm seminarii și activități de team-building;
-Se oferă întreg pachetul social și angajarea în baza carnetului de muncă.

Pentru a fi invitat la intreviu, trebuie doar să ne trimiţi CV-ul şi o Poză la adresa de e-mail:
hr@caep.ro
cu subiectul mesajului “Manager de Program”.

VINO ALĂTURI DE ECHIPA CAEP!

angajam-manager-work-and-travel